Jdi na obsah Jdi na menu
 


V Schonachu Churavý druhý

23. 1. 2010

Sobotní závod se opět vyvedl Pavlu Churavému a dnešním druhým místem si vyrovnal osobní maximum ve světovém poháru.Na startu sice nebyl někteří elitní závodníci,ale to nesnižuje nijak Churavého výkon.

 

Pavel Churavý společně s Pittinem a Deniflem vyhráli skokanskou část a za nimi v těsném kontaktu Lamy Chappuis a Lauri Asikainen.Vodseďálek byl po skoku na 33. místě , Tomáš Slavík na 36. místě a Miroslav Dvořák na 39. místě.

Po většinu běžecké části spolu spolupracovala trojice Churavý,Lamy Chappuis a Pittin a tito tři si také rozdělili stupně vítězů.Vyhrál lídr světového poháru Lamy Chappuis a druhý byl Pavel Churavý, třetí misto zbylo na Allesandra Pittina.Další dva čeští reprezentanti se v běžecké části posunuli na lepší umístění.Tomáš Slavík doběhl na 21. místě a Miroslav Dvořák doběhl na 23. místě.Všichni tři naši měli podobné běžecké výkony (11.Dvořák, 12 Churavý, 13 Slavík).Aleš Vodseďálek se v běžecké části propadl na 42. místo.

Výsledky aktualizuji zítra

 

Zítra čeká sdruženáře první závod týmů.Přihlášeno jich je deset(Polsko,Slovinsko,Švýcarsko,Itálie,Japonsko,ČR,USA,Francie,Rakousko a Německo)

Pořadí tak jak se zítra představí naši reprezentanti ve skokanské části -1.Vodseďálek 2.Slavík  3.Dvořák 4. Churavý

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář